KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599438
nr 1259 9438
Guennadi Kalinitchenko
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Guennadi Kalinitchenko, Red line 2. Olja på duk, signerad. 70x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:45:25
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)